novomiejska 17 to budynek ze zdalnym dostępem,

dzięki czemu zapewniamy całkowitą elastyczność odnośnie pory zameldowania.

 

W przypadku rezerwacji w całości opłaconej przed przyjazdem, nie pobieramy opłaty za późne zameldowanie. Jeśli będzie konieczna płatność na miejscu po godzinie 19 będzie pobierana dodatkowa opłata za późne zameldowanie w wysokości 50 zł.

WEJŚCIE DO BUDYNKU:

 

  • Aby otworzyć drzwi wejściowe należy, stojąc przed drzwiami z tyłu budynku, zadzwonić na nr 730177817. Osoba upoważniona telefoniczne zwolni zamek i gdy zapali się zielony napis CARD energicznie pociągnąć za klamkę.

  • WAŻNE! Na podany przy rezerwacji numer, w dniu przyjazdu, zostanie wysłany SMS z kodami i instrukcją wejścia do budynku i dalszego w nim przebywania.

WEJŚCIE DO APARTAMENTU

  • Aby otworzyć drzwi do lokalu, należy podać czterocyfrowy kod PIN na klamce kodowej. Unikalny kod do klamki dostaniecie w wiadomości SMS w dniu przyjazdu.

  • Po 5 sek od wpisania kodu klamka blokuje się automatycznie - nie trzeba się martwić o to, że zapomni się zamknąć drzwi wychodząc z apartamentu. Klamka jest antywłamaniowa, dlatego nie ma obaw o to, że osoba trzecia dostanie się do apartamentu podczas Państwa nieobecności. Kod do drzwi jest unikalny, co oznacza że po każdym gościu jest on zmieniony na nowy.

  • Istnieje możliwość otrzymania klucza do zamków w drzwiach po wpłaceniu kaucji zwrotnej w wysokości 100 zł.

  • W apartamencie znajduje się karta do drzwi wejściowych budynku. Mając kartę można dostać się do budynku bez dodatkowych czynności. Podczas wymeldowania prosimy o pozostawienie karty do drzwi wewnątrz apartamentu (najlepiej w tym samym miejscu gdzie znajdowała się na początku). Zgubienie karty będzie skutkowało naliczeniem dodatkowej opłaty w wysokości 50 zł.